Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Sunku būna visiems
2021-04-07

"Jaunimo linijai" vadovaus D.Bukantaitė-Kutkevičienė

Nevyriausybinei organizacijai „Jaunimo linija” nuo šiol vadovaus Diana Bukantaitė-Kutkevičienė. Ji pakeis dvejus metus „Jaunimo linijai“ vadovavusią Gretą Laukaitienę, kuri palieka organizaciją dėl asmeninių priežasčių.

 

D.Bukantaitė – Kutkevičienė paskutinius šešerius metus vadovavo privačiam DOMINO teatrui, turi darbo patirties ir viešajame sektoriuje. Ji yra baigusi teisės studijas Vilniaus universitete ir Vadovų magistrantūrą ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, taip pat yra įgijusi ICF koučerės sertifikatą. Diana turi stiprius organizacijos ir projektų valdymo, pokyčių įgyvendinimo, komandos formavimo įgūdžius, pati yra buvusi „Jaunimo linijos” savanorė.

 

„Džiaugiuosi galimybe po ilgo laiko sugrįžti į išaugusią ir modernią „Jaunimo liniją“ bei prisijungti prie nuostabios komandos. Tikiu šios organizacijos misija, man artimos jos vertybės, tad didžiuojuosi galėdama prisidėti prie prasmingos veiklos savo žiniomis, įgūdžiais ir profesine patirtimi. „Jaunimo linijos“ 30 metų veiklos laikotarpis ir rezultatai tik įrodo, kad šios organizacijos darbas ypatingai svarbus, tad mano, kaip vadovės, pagrindinis tikslas bus ir toliau kartu su visa komanda kurti organizaciją, kuri yra stipri, moderni, tvari ir kasdien vis labiau priartėja prie savo vizijos – „nė vienas nepaliktas vienas“ – nei organizacijos viduje, nei už jos ribų, “ – sako naujoji „Jaunimo linijos” vadovė D.Bukantaitė – Kutkevičienė.

 

"Esu dėkinga „Jaunimo linijai“ už čia sutiktus nuostabius žmones, įgytas patirtis ir naujas žinias bei įgūdžius. Linkiu organizacijai ir toliau išlikti moderniai ir lanksčiai, kuo geriau atliepti žmonių pagalbos poreikius ir šviesti visuomenę apie emocinę sveikatą. „Jaunimo linijos“ vidinė kultūra, susitelkusi savanorių bendruomenė ir tvirtomis vertybėmis grįsta veikla - stipriosios ilgaamžės organizacijos pusės, kurios padeda užtikrinti sklandžią veiklą ir būti viena iš NVO sektoriaus lyderių, tad linkiu „Jaunimo linijai“ tai išlaikyti,“- sako organizaciją paliekanti G.Laukaitienė.

 

Naująją vadovę išrinko „Jaunimo linijos” valdyba, D.Bukantaitės – Kutkevičienės kandidatūrai pritarė ir savanorių atstovai. Naujo vadovo paieškose „Jaunimo linijai“ talkino „Primum Esse”.

 

Apie Jaunimo liniją

„Jaunimo linija“ yra nevyriausybinė savanoriška organizacija, teikianti nemokamą emocinę paramą jaunimui jau 30 metų. „Jaunimo linijos” savanoriai atsiliepia į vidutiniškai 100 kreipimųsi per parą. Šiuo metu „Jaunimo linija” turi virš 300 savanorių ir 9 darbuotojus. 2020-aisiais atliktos apklausos duomenimis, 80 proc. jaunuolių tiki, kad susidūrus su emociniais sunkumais, jiems gali padėti „Jaunimo linija“.

Atgal