Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Sunku būna visiems
“Jaunimo linija” turi naują vadovę 2018-12-05

“Jaunimo linija” turi naują vadovę

Emocinę paramą jaunimui teikianti viešoji įstaiga “Jaunimo linija” turi naują vadovę – ja tapo Greta Laukaitienė. Ji pareigas perims iš 2,5 metų linijai vadovavusios Agnės Mažvilaitės.

Naujoji vadovė turi daugiau nei 10 metų darbo patirties tarptautinėse kompanijose, turi stiprius komandos formavimo, personalo bei strateginio valdymo įgūdžius, turi patirties įmonių integravimo ir verslo reorganizavimo projektuose. Greta domisi socialinių problemų sprendimu, pati savanoriauja programoje “Big Brother Big Sisters”.

"Džiaugiuosi, turėdama galimybę prisijungti prie puikios “Jaunimo linijos” komandos ir kartu dirbti siekiant įgyvendinti šios organizacijos misiją ir tikslus. Tikiu, kad “Jaunimo linijoje” galėsiu ne tik pritaikyti ir toliau tobulinti įgytas patirtis bei įgūdžius, bet ir realizuoti norą prisidėti prie visuomenei svarbios ir prasmingos veiklos, “- sakė Greta Laukaitienė.

Naująją vadovę išrinko „Jaunimo linijos” valdyba. Gretos kandidatūra sulaukė ir savanorių atstovų pritarimo. Naujo vadovo paieškose „Jaunimo linijai“ talkino „Primum Esse”.

Apie Jaunimo liniją

„Jaunimo linija“ yra nevyriausybinė savanoriška organizacija, teikianti nemokamą emocinę paramą jaunimui. „Jaunimo linijos” savanoriai atsiliepia į vidutiniškai 4000 kreipimųsi per mėnesį . Šiuo metu “Jaunimo linija” turi virš 300 savanorių ir 8 darbuotojus. 2018-aisiais atliktos apklausos duomenimis, 91 proc. žmonių yra  girdėję apie emocinės paramos tarnybą „Jaunimo linija“ ir 70 proc. tiki, kad „Jaunimo linija“ gali padėti susidūrus su emociniais sunkumais. 

Atgal