Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Sunku būna visiems
2019-12-03

Dovilė Filmanavičiūtė savo Kalėdų dovanas atiduos „Jaunimo linijai“: „Šiemet šventės ne apie mane“

Dainininkė, reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė prieš šventės kreipėsi į savo socialinių tinklų sekėjus su prašymu prisidėti prie „Jaunimo linijos“ veiklos ir padėti surinkti užsibrėžtą 3 tūkst. eurų sumą. Už šią sumą savanoriai nenutrūkstamai galėtų bendrauti su jaunimu tris paras.

„Jaučiuosi tuščia hiperbolizuotų emocijų. Jaučiuosi turinti gryno skonio sakinį burnoje: noriu, kad šiemet šventės būtų ne man, ne apie mane. Noriu Advento metu padaryti keletą dalykų, kurie mano galioje. Noriu, kad bent vienas nepažįstamasis žinotų ir jaustų, jog man buvo ne tas pats. Šiandien yra „giving tuesday“ ir man atrodo, kad tai yra geriausia diena paskelbti sau iššūkį.

Aš noriu iki švenčių surinkti 3 000 eurų, kurie bus skirti oriai „Jaunimo linijos“ veiklai užtikrinti. Tos organizacijos savanoriai budės Kūčių vakarą, per Kalėdas ir per Naujuosius metus. Per vieną parą „Jaunimo linija“ sulaukia vidutiniškai 145 kreipimųsi. Mano surinkti 3 000 eur. padengs maždaug tris paras nenutrūkstamo organizacijos darbo.

Aš kviečiu jus visus padėti man. Tiesiog, prisidėti po tiek, kiek jūs galite. Mainais, aš pažadu ties kiekvienu tūkstančiu padaryti ką nors, ką pasiūlysite jūs. Paaukoję savo norimą sumą, parašykite man komentaruose, kokios atsidėkojimo misijos man imtis. Tai gali būti daina jūsų pasiūlytoje vietoje, pyragų kepimas, sveikinimų kūrimas, bet kas. Padarysiu tris atsitiktine tvarka „Jaunimo linijos“ savanorių išrinktus darbus. Padėkite man šiemet būti ne apie save. Nes aš tikiu, kad mums visiems ne tas pats“, – į sekėjus su prašymų antradienį kreipėsi Dovilė.

Iki šiol atlikėjai jau pavyko surinkti daugiau nei pusę sumos – 1 900 eurų. Kai pasieks 2 000 eurų sumą, Dovilė sekėjams padovanos savo lopšinę – bus galima ją laisvai atsisiųsti į sau patogius įrenginius.

Norintys prisidėti prie Dovilės iššūkio tai gali padaryti ČIA.

Tekstas iš portalo zmones.lt 

Atgal