Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Sunku būna visiems
2022-11-25

„Jaunimo linija“ tobulina kompetencijas ir stiprina infrastruktūrą

Nevyriausybinė organizacija „Jaunimo linija“ 2022-aisiais įgyvendino projektus, kurie padės ateityje tobulinti organizacijos narių kompetencijas, didinti savanorių motyvaciją bei gerinti organizacijos veikimui būtiną infrastruktūrą.

Vadovavimo kompetencijoms stiprinti „Jaunimo linijoje“ įkurta „Lyderystės akademija“  - pasitelkiant išorinius ekspertus sukurta speciali mokymų programa, skirta mentorių, savanorių mokytojų ir administracijos darbuotojų įgalinimui bei augimui. Jau įvyko trys paskaitos, įtraukta 15 organizacijos narių.

Taip pat įkurta E-mokymų platforma. Tai tvarus sprendimas, leisiantis ugdyti naujų savanorių kompetencijas, kurios tiesiogiai atliepia emocinės paramos teikimo kokybę. Naujai sukurtoje internetinėje platformoje talpinami kvalifikacijos kėlimo užsiėmimai, paskaitos,  kuriose savo sričių ekspertai dalinasi žiniomis apie paauglius ir kaip su jais kalbėtis, apie patyčias, konfliktų valdymą, lytiškumo ugdymą, seksualinę prievartą, priklausomybes.

Stiprinant tvarią partnerystę su verslu, „Jaunimo linija“, kartu su ilgamečiu partneriu UAB „Tele2“ vykdė visuomenės informavimo kampaniją, kaip elgtis sudėtingose situacijose ir kaip didinti jaunų žmonių psichologinį atsparumą.

Šiais metais „Jaunimo linija“ atliko duomenų apsaugos auditą bei rekomendacijų įgyvendinimą, ruošdamasi IT infrastruktūros atnaujinimui. Pasitelkus išorinius ekspertus, buvo sukurtos specifikacijos naujai integruotai vieningai valdymo sistemai, atsižvelgiant į tikslinės grupės - jaunimo - įpročių ir poreikių atitikimą.

Visos šios veiklos vykdomos įgyvendinant projektą  „Jaunimo linija – stipri ir įtraukianti bendruomenė šiuolaikiškoje organizacijoje“, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, pagal Nacionalinių nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų 2022 m. konkursą. Projektui buvo skirta 36 tūkst. Eurų valstybės biudžeto lėšų.

 

Atgal