Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Sunku būna visiems

Turejau daug sunkumu su savo emocine busena. Labai padejo svelnus balsai. Turiu problemu su savo temperanento valdymu, ir zmones sakantys, kad tai ne tik kritiniam atvejui, mane prieme ir suprato. Jusu reikia Aciu

2016-10-07

Su viena mergina kalbėjausi 2016 m. spalio 3d. 16:39 iš viso 1val 30 min. ir tada atsijungė telefonas, nes vienam kartui telefonas daugiausiai leidžia tiek laiko kalbėt. Nežinau Tavo vardo, bet jei skaitysi, tai labai Tau padėkoti noriu, pasidarė tikrai lengviau, kai pagaliau su kažkuo pasikalbėjau. Tikiuosi dar kada nors pasikalbėti, jei tik surasiu Tave :)

2016-10-03

vakar apie 22:00 pirmą kartą paskambinau jaunimo linijos numeriu, ir likau sužavėtas žmogumi, kuris atsiliepė. Jis mane pavertė daug laimingesniu žmogumi. Ačiū Jaunimo linijai.

2016-09-11

ačiu labai jaunimo linijai kat padeda jei gerai kat ir zmonu kur gali isipašokoti kaip jaučosi net neturiu bet labai dekinga labai jaunimo jinijai kat padeda visems aču labai norečau labai padekoti didelis ačiu visems jaunimo jinijai

2016-08-17

Noreciau dar karteli padekoti vyrukui su kurio kalbejau daugiau negu valanda,puikiai isklause,suprato,patare kokiu toliau imtis veiksmiu,ikvepe ir palinkejo geresnes sveikatos ir ramaus vakaro.

2016-06-02

noriu padėkoti jaunimo linijai kai mane palaike sunkausiomis valandomis aciu

2016-05-04

Sveiki. Per trumpą laiką parašiau keletą laiškų apie viską kas mane neramina. Visada bijojau skambinti. Vieną kartą pasiryžau. Atrodo labai sunku kalbėti, bet ta nuosyabi savanorė visiškai mane palaikė. Bet per visą tą laiką tiek iš laiškų, tiek iš skambučių radau nusiraminimą, gerų patarimų. Tai pat palaikymo, supratimo. Labai noriu padėkoti Jaunimo linijai už visą tą palaikymą, kai net nepažįstamiems žmonėms, suteikia vilties, nuramina. Įdomu kaip patys savanoriai nepradeda palūžti, kai išklauso tiek daug kitų problemų, nes kartais žmonės kitus savomis problemomis perkrauna. Labai ačiū jums už viską. Už visą tą pagalbą. Esu labai dėkinga. Linkiu jums didžiausios sėkmės. Jūs nuostabūs. Ačiū.

2016-03-11