Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Sunku būna visiems

Niekada neskambinau į jaunimo liniją, bet esu išsiuntusi porą laiškų. Savanoriai nėra tikri specialistai, todėl negali visapusiškai padėti ar išspręsti problemų, bet jie tikrai padeda ir nukreipia reikiama kryptimi!!! Kai atradau šį puslapį, atrodo, kad bet kada suklydus mane parems vienas iš savanorių!! Atsirado žymiai daugiau pasitikėjimo savimi :) labai ačiū!!!

2015-09-15

Sveiki. Turbut lygiai pries metus skambinau i Jaunimo linija. Buvau gilioj duobej. Atrode, visas pasaulis pries mane, man tiesiog buvo geda vaikscioti zeme, jauciausi visiskai nereikalinga, nenaudinga. Viena nakti niekaip negalejau uzmigti, uzsimerkus vis lindo mintys, kad man jau metas iseiti, verkiau, ir kazkokiu budu atejo mintis paskambinti Jums. Tai buvo vienas pirmuju mano zingsniu atgal i gyvenima, man reikejo tos rankos, kuri timpteltu is tos duobes. As esu daugiau nei dekinga Jums visiems - ir savanoriams, ir cia rasantiems, ir skaitantiems, nes as esu viena is jusu, viena is laiminguju, as gyva! Per siuos metus turejau begale ivykiu, kurie padejo man sustipreti, sutikau begale zmoniu, kurie padejo man patiketi gyvenimu, o dabar as pati isvykstu savanoriauti. Labai tikiuosi nesti gyvenima kitiems ir dalintis tuo, ka gavau. Aciu. Bukim kartu. Gyvenkim.

2015-08-17

Esu labai patenkinta kad y parasytus laiskus,gaunu atsakyma greitai ir patarimai labai saunus kiek isgyvenau visko bet viskas issiprende, aciu jums

2015-06-22

Sveiki.Labai noriu padėkoti savanoriams, atsakiusiems į mano laiškus.Labai dažnai pasitaiko, kad žmogus susipainioja savo paties jausmuose bei išgyvenimuose, tokiu atveju gali padėti tik nuoširdus rūpestis ir pagalba kenčiančiam žmogui.Tikiu, kad jaunimo linija padėjo, padeda ir padės daugybei jaunų žmonių.

2015-06-17

sveiki norejau padekoti jums kad kiek skambinau padejote man sunkiose bedose man labai dekingas jums ka padarete man jai ne paskambinciau jums tai butu savizutybe... dekul jums buna daug sbeikatos laimes gero darbo ajunimo linioij... dekui ka padret gero man

2015-06-15

Esat saunuoliai, jus verti pagarbos. ir visiem linkiu ko geriausios kloties

2015-06-15

Labai noriu padėkoti savanoriai kuri į mano skambuti atsiliepė 2015-06-05, 02:02 val nakties. Tas pokalbis su ta savanorė, man išgelbėjo gyvybė. Ir jai dėlto liksiu skolingą visą gyvenimą... Labai džiaugiuosi, kad į mano skambuti atsiliepia būtent ta savanorė. JI pakeitė mano mąstyseną, mano požiūrį į gyvenimą. Tada aš jau buvau apsisprendusi, kad noriu mirti, bet ji mane prikalbino, tai atidėti tolesniam laikui. Ačiū už supratingumą, išklausimą ir buvimą kartu man sunkia gyvenimo akimirką. Dėl savo sprendimo gyventi ir galimybės, gyventi turi dėkoti tik tai savanorei tikiuosi, kad mano padėka ją pasieks :) Labai labai ačiū už išgelbėtą gyvybė. Be to ir nuo greitosios medicinos pagalbos Jums taip pat labai didelė padėka.

2015-06-05