Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Verslui
Naujienos
Kaip padėti sau pandemijos metu

Kalbėjome šeštadiniui (11-09d) tik prasidėjus. Labai noriu padėkoti Savanoriui išklausiusiam manęs, pasidalinusiam savo santykių patirtimi ir palinkėjusiam man sėkmės. Gaila, bet manieji santykiai nesusiklostė taip, kaip kalbėjome, kad norėčiau, tačiau vis tiek esu dėkinga, kad išklausei ir, kad mano, tuo metu didžiausios pasaulio problemos Tau nepasirodė menkos, nereikšmingos ir nevertos dėmesio. Ačiū, man to labai reikėjo.

2019-11-10

Iki mano emocinio tobulėjimo dar ilgas kelias, tačiau jau dabar noriu pasakyti AČIŪ. Puikiai žinau, kad to vakaro mano planas būtų išsipidęs ir dabar negalėčiau parašyti žios žinutės. Mano būklė vis dar nėra tobula. Žinau, kad išlipti iš depresijos liūno nėra lengva, tačiau dabar esu ne vienas ir sunkią akimirką galėsiu parašyti čia.

2019-09-04

Ačiū Tau, kad padėjai man, palaikei sunkiu metu ir atitraukei savižudžio mintis. Tik Tu šią niūrią diena mano veide įžiebei menką šypseną ir padėjai suprasti, kad esu ne vienas. Nuoširdus ir didelis AČIŪ, bei siunčiamas apsikabinimas.

2019-08-28

Laba diena, Noriu padekoti visiems savanoriams, kurie sia savaite su manim kalbejosi, ir kad ir kaip gaila man butu, dekoju i prieki tiems, kurie su manim bet kuriuo metu pasikalbes. Be galo dekingas visiems

2019-08-17

Aciu kad esate.

2019-07-23

Sveiki noriu pasakyti didelį ačiū kiek esu bendravus su savanoriais tiek laiškais tiek telefonu labai gerai kad yra jaunimo linija išgelbėja daug jaunų žmonių kurių laukia šviesi ateitis jei ne jaunimo linija manęs jau nebūtų gyvųjų tarpe ačiū jums.

2019-07-14

07-08 dieną, 20:10 pokalbio pradžia (kiek pamenu), chatas, pokalbis nutrūko, nes tlf išsikrovė. Tad nespėjau padėkot konsultantei, kuriai tikrai nuoširdžiai rūpėjo. AČIŪ labai jums už pokalbį ir už pagalbą, man jis tikrai padėjo.❤️ (Kalbėjom apie savižudybę, fizinį skausmą, komą ,pjaustymasi, pokalbio gale kaiką susitarėm)

2019-07-08