Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Kaip padėti sau pandemijos metu

Labai ačiū jums, labai padėjote man. Dar atsakymo negavau, bet pasidarė kiek lengviau. Labai malonu kad yra tokių žmonių, kurie laidžia savo laiką padėdami tokiems nevilties apimtiems žmonėms! Didelis ačiū!!!

2020-05-04

04-19 vakare, kalbėjau su JL konsultante. Kalbėjome apie savižudybę, migreną, buvo labai sunkus momentas man. Rašau čia, nes pokalbis nutrūko ir nespėjau padėkot. AČIŪ už pokalbį.

2020-04-21

Kątik visą valandą kalbėjau su Jaunimo Linijos savanore. Nežinau šios savanorės vardo, bet ačiū Jai, kad leido išsikalbėt ir skyrė man tiek laiko, ir visai Jūsų komandai už tai, ką darote!

2020-04-15

Labai noriu padėkoti Jaunimo linijai už tai, kad kai parašiau laišką apie savo Valgymo sutrikimais, tai savanoris (ė) man atrašė, nuramino, pasidalino patirtimi, nukreipė pas psichologus. Ačiū, kad padedate tiems, kuriems sunku.

2020-03-11

Sveiki, noriu padėkoti už suteiktą emocinę pagalbą Vilniaus savanorei. Ačiū už palaikymą ir atreagavimą i mano problemą, susijusią su šmeižtu, kad esu homoseksuali ir kito žmogaus kerštu man. Po pokalbio pasijaučiau daug geriau. Ačiū!

2020-02-01

Šiandien mane ištiko vienas iš didžiausių panikos priepuolių, kuriuos esu turėjęs. Net geriant raminamuosius maniau, jog išprotėsiu. Paskambinau į jaunimo liniją ir atsiliepė labai malonaus balso mergina. Pokalbis truko ilgai ir ji ne vien išklausė mane bei leido man kreipti temą jeigu pradėdavau panikuoti, bet tuo pačiu labai nuoširdžiai pati užvesdavo mane ant kelio ir pasakydavo tai, kas tikrai nuramindavo. Jos patarimai buvo tikslūs, profesionalūs, bei nuoširdūs. Deja, baigus pokalbį panikos priepuolis po dvidešimties minučių vėl pasikartojo ir lygiai tiek pat intensyviai, todėl paskambinau antrą kartą. Atsiliepė vėlgi labai malonaus balso mergina. Galiu tik pakartoti ką viršuje rašiau, nes pokalbis truko ilgai bei man leido jį kontroliuoti arba nuvesdavo ant temos, kuri mane nuramindavo. Vėlgi, rūpestis buvo nuoširdus ir pokalbiui pasibaigus jau jaučiausi žymiai geriau. Iš visos širdies noriu padėkoti abejoms darbuotojoms, kurios atliko nepaprastai gerą darbą. Jaučiuosi saugesnis žinodamas, kad ištikus nelaimei galiu kreiptis pagalbos, ir jos sulaukti. Ačiū, ačiū ir dar penkis kart ačiū. Pokalbiai prasidėjo 2020/01/25 2:00PM ir 2:54PM. Mano telefono numeris nurodytas viršuje, jeigu pagal jį galite identifikuoti, kurios darbuotojos leido man išvengti nelaimės, jos nusipelno didžiausio pagyrimo už puikų darbą. Ačiū Jums.

2020-01-25

Šiandien susirašinėjau su viena savanore. Pokalbis prasidejo 20:09. Iš pradžių aš realiai norėjau numirti, bet pasikalbėjus atsivėrus jai man palengvėjo ir tai buvo nepaprastas pokalbis. Atrodo buvau jau praradus vilty, tokioj nevilty buvau ir taip nuoširdžiai pasikalbėjom kad man pasidarė lengviau. O pokalbio pabaigoje iš jos nuskambėjo tokie nuostabūs žodžiai kad as verta meilės pagarbos ir visko ko geriausio esu verta. Tai isgridau is pirmo zmogaus gyvenime. Ir ji tikejo manimi kad as dar daug pasieksiu gyvensiu ir sieksiu savo svajonių. Tai buvo kažkas nuostabaus. Tai buvo nuostabiausias pokalbis su savanore per visa mano gyvenima. Ačiū jai ir ačiū kad visi jūs esat jaunimo linija ❤️❤️❤️

2020-01-17