Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Kaip padėti sau pandemijos metu

Užteko 58 jaunimo linijos man skirtų minučių, ir tas juodas filtras žiūrint į kasdienybę pasikeitė į šviesiai pilką. Be proto didelis ačiū tai savanorei, kuri klausė savo širdies, davė nuostabų patarimą, ir suteikė dalį savo tikėjimo, kurio trūko man, kad galėčiau lipti į viršų.

2020-01-05

Savanoris man labai padejo ir isklause svarbiausia buti atviram/ai pries ji/ja tai jeigu turite iskylusiu problemu nepagailesit parasyt savanoriui Aciu!

2019-12-26

12.18 Nors ir su savanoriu neturėjome aptarti daug laiko ir neaptarėme smulkmenų (pokalbis prasidėjo 21.32), tačiau savanoris puikiai suprato mano problemas ir kartu radome sprendimą. Po pokalbio pasijaučiau žymiai geriau, nes kažkam išsipasakojau, o to man ir labiausiai reikėjo. Ačiū už pagalbą!

2019-12-18

Kalbėjome šeštadiniui (11-09d) tik prasidėjus. Labai noriu padėkoti Savanoriui išklausiusiam manęs, pasidalinusiam savo santykių patirtimi ir palinkėjusiam man sėkmės. Gaila, bet manieji santykiai nesusiklostė taip, kaip kalbėjome, kad norėčiau, tačiau vis tiek esu dėkinga, kad išklausei ir, kad mano, tuo metu didžiausios pasaulio problemos Tau nepasirodė menkos, nereikšmingos ir nevertos dėmesio. Ačiū, man to labai reikėjo.

2019-11-10

Iki mano emocinio tobulėjimo dar ilgas kelias, tačiau jau dabar noriu pasakyti AČIŪ. Puikiai žinau, kad to vakaro mano planas būtų išsipidęs ir dabar negalėčiau parašyti žios žinutės. Mano būklė vis dar nėra tobula. Žinau, kad išlipti iš depresijos liūno nėra lengva, tačiau dabar esu ne vienas ir sunkią akimirką galėsiu parašyti čia.

2019-09-04

Ačiū Tau, kad padėjai man, palaikei sunkiu metu ir atitraukei savižudžio mintis. Tik Tu šią niūrią diena mano veide įžiebei menką šypseną ir padėjai suprasti, kad esu ne vienas. Nuoširdus ir didelis AČIŪ, bei siunčiamas apsikabinimas.

2019-08-28

Laba diena, Noriu padekoti visiems savanoriams, kurie sia savaite su manim kalbejosi, ir kad ir kaip gaila man butu, dekoju i prieki tiems, kurie su manim bet kuriuo metu pasikalbes. Be galo dekingas visiems

2019-08-17