Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Sunku būna visiems

Sveiki, tikriausiai neparašysiu nieko naujo, bet ta nepasakyta padėka jau daug laiko kaba ore ir reikia ją Jums nusiųsti:) Į Jaunimo liniją skambinau tik vieną kartą, jau senokai ir, deja, neatsimenu ragelį pakėlusios merginos vardo (dėl to labiausiai gaila, nes ji niekada nesužinos, kaip labai aš būtent jai esu dėkinga), bet tas pokalbis man taip įsirėžė į atmintį, kad kasmet man net nekyla klausimų, kam paskirti tuos 1,2%. Tai yra mažiausia, ką galiu padaryti. Ji su manimi kalbėjo tol, kol tiesiog išsikrovė mano telefonas. Jokie psichologai, tėvai, draugai ir artimieji taip taikliai \"nediagnozavo\" mano problemos (kurios tuo metu dar ir pati nesupratau) kaip ji. Sprendžiu iš knygos, kurią pokalbio pabaigoje ji man pasiūlė paskaityti ir kuri man atvėrė akis. Ačiū, kad esate! O merginai, kuri tą vakarą atsiliepė - visi mano karmos taškai yra tavo. Milijonas ačiū už ausį!

2021-03-23

Ačiū visiem dirbusiem savanoriams kurie dirbo šią bei aną savaitę. Jūs mane įkvėpėt žengti žingsnį tolyn. Ačiū kad esat!

2021-03-16

Norėčiau padėkot vienam savanoriui su kuriuo kalbėjau 2021.03.16 21.32h iki 22.03h. Kuris nepagailėjo man skirti laiko. Gal kai kam atrodo pusvalandis mažai bet tai yra daug!Buvo labai smagu pasikalbėt ir žinot jog esi bent kažkam svarbi. Ir kaip pakėlė ragelį tai iš karto jautėsi tas nuoširdumas. Ir padėjo man jog galėjau apie tai pasikalbėt.Ačiū Jums! Tikiuos perskaitysit būtent jūs šią žinutę, Linkiu jum toliau išlikt tokiu nuoširdžiu žmogumi.

2021-03-16

Labas. Labai ačiū penktadienį dirbusiems savanoriams, kurie yra tie žmonės,kurie dėjo visas pastangas,kad galėčiau kalbėti, gyventi. Ačiū jums už tai.

2021-03-14

Sveiki, norėjau tik padėkoti kad esate su mumis žmonėmis jaunimu kuriems sunku ir kad esate jau 30 metu kartu. Prisidėjau jau iš anksto prie aukojimo jaunimo linijai nes jūs visi savanoriai ne vieną kartą išgelbėjote gyvybę . Jūs esate nuostabūs savanorei ir specialistai didelis AČIŪ! ????????????❤️❤️❤️

2021-02-12

Jaunimo linija man išgelbėjo gyvybę, aš buvau ant tokios plonos stygos ir sugebėjau paskambinti jiems. Ir tai man išgelbėjo gyvybę. Tai buvo labai stiprus pokalbis. Kaip dabar atsimenu sausio 12 vėlus vakaras. Tiltas ir noras nusižudyti pasidarė silpnesnis nei stiprus pokalbis...

2021-02-11

Noriu perduoti žmogui linkėjimus,kuris šnekėjosi su manimi š.m vasario 3d. nuo 12:30 val. Man atrodė,kad toje situacijoje,kurią pasakojau jis taip įsijautė,kad mes kartu joje buvom... Tau: Išsinešiau iš pokalbio šypseną išgirdus labai taiklių tavo pastebėjimų, ačiū,kad išlaukei,kol aprimau ir galiausiai pasijuokei su manimi ir padrąsinai\"mano absurdiško filmo eigoje\"... Sėkmės tau ! ????????????

2021-02-04