Savanorių atsiliepimai

„Jaunimo linijoje“ visų pirma atradau pats save – įdomu stebėti, kaip pats tobulėji ir pats keitiesi. Taip pat atradau krūvą nuostabių žmonių šioje organizacijoje – skirtingų ir labai įdomių! Tai yra nuostabu – daryti gerus darbus kartu su bendraminčiais.

Savanoris Justinas

Didžiausias atradimas – bendravimas. Labai daug ko išmokau būtent čia: kaip bendrauti, kaip prieiti, kaip atrasti ryšį su įvairiausiais žmonėmis. Tai yra bendravimo mokykla!

Savanorė Agata

Labai svarbu, kad „Jaunimo linijoje“ atiliepdami besikreipiantiesiems ir bendraudami tarpusavyje mes esame tokie patys – mes būname savimi. Nuoširdumas čia yra labai didelė vertybė

Savanorė Julija

Labiausiai prisimenu pokalbį, turėtą prieš keletą mėnesių. Paskambino mergina, pasidalino sveikatos sunkumais ir kad daugybę metų gyvena nuolatinėje kančioje. Atpažinau joje dalį savęs – gerai žinau, ką reiškia, kai sveikata parklupdo ir niekas negali tau padėti. Stengiausi nesmerkti, nieko neprimetinėti, įsiklausyti ir tiesiog pabūti su jos sprendimu – tai padėjo mums užmegzti stiprų ryšį ir tikrai nuoširdžiai pasikalbėti.

Savanoris Tomas

Skambino beviltiškoje padėtyje atsidūrusi mergina, ketinanti nusižudyti iškart po to, kai baigsime pokalbį. Merginai dalinantis įvyko šis tas nuostabaus – ji pastebėjo dalykus, kurių, atrodo, negalėjo įžvelgti būdama viena. Mergina atrado tai, ką ji jau turi gyvenime, ir kas jai svarbu. Po valandą trukusio pokalbio jutau daugiau prasmės, nei kada jaučiau per pastaruosius metus.

Savanorė Jurgita

Turėjau pokalbį su jauna mergina, kuri, atrodo, savo jausmais ir išgyvenimais atvirai dalijosi pirmą kartą. Mergina jaudinosi – tai pirmas kartas, kai paskambino į „Jaunimo liniją“. Po pokalbio ji man nuoširdžiai padėkojo, o aš širdimi pajaučiau, kokia reikšminga yra „Jaunimo linijos“ veikla.

Savanorė Evelina