Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Gerų darbų kalendorius 2020
Naujienos
Kaip padėti sau pandemijos metu
2020-09-15

Nauja Valdybos pirmininkė

Emocinę paramą jauniems žmonėms teikiančioje viešojoje įstaigoje „Jaunimo linija“ išrinkta nauja Valdybos pirmininkė – ja tapo ilgametė „Jaunimo linijos“ savanorė, savanorių mokytoja bei valdybos narė Raminta Aleliūnaitė-Kliokmanė.

Buvęs ilgametis „Jaunimo linijos“ Valdybos pirmininkas ir vienas iš dalininkų psichologas Paulius Skruibis pasitraukė iš pirmininko pareigų, bet lieka Valdybos nariu.

Naujoji Valdybos pirmininkė R.Aleliūnaitė-Kliokmanė yra psichologė-psichoterapeutė, viešosios įstaigos „Kitokie projektai“ partnerė ir konsultantė, konsultuoja įmones ir veda mokymus apie vadovavimą, grįžtamojo ryšio teikimą, tarpusavio santykius, bendradarbiavimą, darbuotojų ugdymą. „Jaunimo linijoje“ Raminta savanoriavo įvairiuose vaidmenyse daugiau nei 20 metų.

„Jaunimo linija“ yra užgyvenusi stiprios ir gerai veikinčios organizacijos vardą, tai įpareigoja rūpintis tęstinumu ir tuo pačiu nelikti stovėti vietoje, o atliepti kintančio pasaulio poreikius. Džiaugiuosi, kad baigęs pirmininkavimą Paulius Skruibis lieka Valdybos nariu – turime stiprią Valdybą ir administracijos komandą“, - sako naujoji Valdybos pirmininkė R.Aleliūnaitė-Kliokmanė.  „Man rūpi, kad kurtume sveiką ir tvarią organizaciją, kuri būtų lyg gyvas, save reguliuojantis organizmas. Sieksiu, kad judėtume link vizijos, kurioje “nė vienas nepaliktas vienas”, turint omenyje ir žmones, kuriems reikalinga emocinė parama, ir žmones organizacijos viduje“.  

„Jaunimo linijos“ Valdybą (be naujos pirmininkės ir jau minėto nario P. Skruibio)  sudaro finansų ekspertė Vaineta Barevičiūtė, Vilniaus universiteto organizacijos vystymo ir bendruomenės reikalų prorektorė Rita Rekašiūtė-Balsienė, vadybos ir vadovavimo ekspertė Eglė Čiužaitė, savanoris Dovydas Kiauleikis. Organizacijos steigėjai ir dalininkai yra Paulius Skruibis, Kristina Ona Polukordienė, Indrė Gaudiešiūtė, Dovydas Bajarūnas. Steigėjai ir Valdyba už savo darbą atlygio negauna. „Jaunimo linijai“ vadovauja Greta Laukaitienė.

„Jaunimo linija“ yra nevyriausybinė savanoriška organizacija, teikianti nemokamą emocinę paramą jaunimui. „Jaunimo linijos“ savanoriai atsiliepia į vidutiniškai 4000 kreipimųsi per mėnesį. Šiuo metu „Jaunimo linija“ turi daugiau nei 300 savanorių ir 8 darbuotojus. 2020-aisiais atliktos apklausos duomenimis, 91 proc. jaunų žmonių (18-35m.) yra girdėję apie emocinės paramos organizaciją „Jaunimo linija“ ir 81 proc. tiki, kad „Jaunimo linija“ gali padėti susidūrus su emociniais sunkumais. 

Atgal