Emotional support hotline

No matter how hard it is now, you are not alone! We are here for you 24/7 – call or chat with us!

Feedback

Pastaruoju metu teko gana dažnai kreiptis į „Jaunimo liniją“, prašant pagalbos susigaudyti savo jausmuose. Visi savanoriai, su kuriais susirašinėjau, buvo tokie nuostabūs, geri, suteikė vilties, padėjo įžvelgti šviesesnę gyvenimo pusę. Labai ačiū Jums visiems, čia savanoriaujantiems!
Esu labai dėkingas savanorei, labai kultūringa, paprasta ir komunikabili. Išdėsčiau savo problemas, kaip ne kaip, bet ji klausė ir išklausė. Buvo malonu pabendrauti ir nukreipė daugiau pozityvui ir stengtis gyventi, o ne verkšlenti. Aciu!!!
Ačiū Ačiū Ačiū. Jūs išgelbėjote man gyvybę! Niekad to nepamiršiu!
Šiandien ką tik užbaigiau dviejų valandų pokalbį su labai nuostabia savanore, ji buvo tokia palaikanti, išklausė mane, pabuvo šalia ir manau, kad ji pašaukta padėti žmonėms. Tai buvo kažkas nuostabaus! Niekada gyvenime nesutikau tokios savanorės. Ji labai ypatinga ir tik ji lėmė mano likimą. Ir supratau, kad dėl tokių žmonių, kaip jį, reikia stengtis gyventi  - bent pabandyti! Ačiū jai labai ir tikrai ją labai stipriai apkabinu ir turbūt jausčiausi kaip mamos glėby ❤️
Sveiki, norėčiau padėkoti už jūsų darbą ir už jūsų kantrybę bei palinkėti stiprios sveikatos! Ačiū, kad išklausėte, tikrai padėjo.
Pradėjau pokalbį su savanoriu, deja, netyčia išėjau taip ir nespėjus atsisveikinti ir padėkoti! Labai tikiuosi, kad gausite šią mano padėką už Jūsų nuostabią tarnystę, kad atidžiai išklaustėte ir patarėte. Ačiū!
Kreipiausi, nes buvau pasiruošus bandyti atimti sau gyvybę, tačiau pokalbis labai padėjo susidėlioti keletą dalykų į lentynėles, už ką esu labai dėkinga. Nusprendžiau išmiegoti tą jausmą, nepriimti skubotų sprendimų, kuriuos esu linkusi priimti, Savanorei didelįs ačiū — :) Tu man labai padėjai susidėlioti mintis, ačiū kad palaikai mane. Jūsų dėka dar daviau sau vieną dieną būti ir nepasiduoti. Ačiū visiems savanoriams, jų dėka turime kam rašyti ačiū 🌺
Po pokalbio jaučiuosi ramesnė, ne tokia vieniša. Padrąsinote toliau ieškoti pagalbos ir atjautos sau. Ilgai nedrįsau skambinti "Jaunimo linijai", tačiau veltui, pokalbis labai padėjo. Jūsų darbas be galo svarbus.

News

2024-07-03
Naujienos

Tapk mūsų savanoriu per trumpesnį nei įprastai laiką!

2024-06-11

„Jaunimo linija” pataria: rūpinkis savimi – atostogauk!

2024-06-10
Naujienos

Labdaros aukcione paaukota suma leis „Jaunimo linijai“ atsiliepti į daugiau pagalbos skambučių

2024-06-04

Kaune – „Jaunimo linijos“ inicijuotas gatvės menas

2024-05-28

Menininkas A.Kriščiūnas savo paveikslus skiria jaunų žmonių gyvybėms gelbėti

2024-05-17
Naujienos

Legendiniai krepšinio rinktinės marškinėliai – kilniam tikslui

2024-05-15

Vis dažniau kankinantis FOMO jausmas: kodėl taip bijome kažką praleisti

2024-04-29
Naujienos

Perdėtas pozityvumas gali turėti neigiamų pasekmių

2024-03-05
Naujienos

Prisidėkite prie “Jaunimo linijos” misijos – tai nieko nekainuoja

Emotional support

If you’re struggling right now, call „Jaunimo linija“.  A volunteer is waiting for your call 24/7, 365 days a year. Tell us how you feel and what matters to you right now. We won’t judge, criticize, or give advice. We’ll just listen. Everything you share will stay between you and „Jaunimo linija“. We can’t see your phone number, and we don’t record the calls.

We’re waiting for your call on the toll-free number 0 800 28 888.

Not a fan of calling? Send us a “chat” message. Volunteers are available every day from 6 p.m. to midnight.

Volunteer and help

Emotional support at „Jaunimo linija“ is provided by volunteers through phone calls and online chats. A heartfelt conversation or chat exchange can be a turning point, encouraging someone in a difficult situation to choose life. It doesn’t require any special education or work experience. The most important things are a sincere desire to help, the ability to empathize, and a willingness to listen.

As an emotional support volunteer, you’ll gain a deeper understanding of others, improve your communication skills, get to know yourself better, and gain valuable life experience. Project-based volunteers organize various events and activities, assist with design, programming, or other tasks. It’s a creative and open role that allows you to bring your ideas and initiatives to life.

They believe in us

Simona Cymbaliukaitė

Turinio kūrėja
„Kai ankstyvoje paauglystėje susidūriau su dideliais psichologiniais sunkumais ir jau prarasta viltimi bandyti ir stengtis iš to kapstytis, labiausiai padėjęs dalykas buvo žinojimas, kad esu ne viena. Nors tuo metu nežinojau, kad galiu kreiptis į „Jaunimo Liniją“ ir mano išgyvenimus išklausė artimieji, tikiu, kad „Jaunimo Linija“ yra tas visiems prienamas žmogiškas ryšys, į kurį gali kreiptis, kad nebūtum vienas su visais savo sunkumais ir išgyvenimais.”

Ugnė Rutkauskienė

Tinklaraštininkė
„Jaunimo linija, mano suvokimu, gali būti tuo reikalingu šiaudu, kuris, kai tave daužo ir skandina gyvenimo upė, padeda išbūti dar vieną dieną. O gal savaitę, kurios metu gali atrasti resursų gyventi toliau ir mokytis plaukti, kad ta upė nebeatrodytų tokia srauni ir baisi. Ir šiaip - žinojimas, kad yra pasaulyje žmonių, kurie išklauso ir nori tau padėti, nesvarbu, kokia baisi situacija, gali nuo krūtinės patį sunkiausią akmenį nuridenti. Todėl ir noriu prisidėti prie „Jaunimo linijos” veiklos, man atrodo jie būtent tai ir daro.”

Lina Survila

Video tinklaraštininkė
„Palaikau ir džiaugiuosi „Jaunimo linijos" veikla bei joje savanariaujančiais žmonėmis. Jie visa ko pagrindas - dovanoti savo laiką kitam - neįkainojama. Pokytis prasideda nuo mažų didelių dalykų, kurie kartais prasideda paskambinus į „Jaunimo liniją". Ačiū!”

Migloko

Dainininkė
„Man atrodo, kad svarbu išreikšti palaikymą jaunimui, nes jaučiu kaip sunku augti ir bręsti karo akivaizdoje...Aš tai pat buvau paauglė ir esu dėkinga už kiekvieną pokalbį, kiekvieną palaikomąjį žodį visiems, kas tuo metu man padėjo augti ir savimi tikėti.”

Vita Žiba

Komikė
„Manau,kad „Jaunimo linija“ yra pirmosios pagalbos skambutis, kai suserga mintys. Čia dirba žmonės, kurie žino, kaip suteikti tą pirmąją pagalbą, kurios reikia ištikus krizei. Noriu, kad kuo daugiau žmonių žinotų, kad gali čia laisvai kreiptis pagalbos.”

Vita Murėnaitė

Kulinarė
„Čia ne šiaip telefono numeris ar gražūs pažadai apie emocinę pagalbą - čia tikri žmonės, su tikrais išgyvenimais, tikromis problemomis ir skauduliais, o kitame laido gale dirba taip pat nuostabūs, apmokyti ir padėti, sunkią dieną sutikusiems, pasiruošę žmonės. Džiaugiuosi galėdama būti tokios nuostabios organizacijos ambasadore, mat buvimas jos dalimi ir mane pačią skatina būti socialiai atsakinga, tolerantiška ir geraširdiška.”

Antanas Sadauskas

Komikas
„Jaunimo linija” yra viena žinomiausių skubią psichologinę pagalbą teikiančių organizacijų. Tai reiškia, jog ji susiduria su didžiuliu krūviu, nuolatiniu finansavimo ieškojimu ir su kasdieniais iššūkiais. Nepaisant to, „Jaunimo linija” stovi emocinės pagalbos priešakinėse linijose – ir aš asmeniškai pažįstu kelis žmones, kuriems ji išgelbėjo gyvybes.”

Ieva Mackevičienė

Nuomonės formuotoja
„Manau, kad tokios organizacijos kaip „Jaunimo linija“, padeda sujungti ir tapti trūkstama detale tarp paauglių ir suaugusiųjų pasaulio. Kalbėti ir padėti vaikams ir jaunimui, kai jie jaučiasi neišgirsti, kai jiems sunku, ir turėti galimybę suteikti saugumo jausmą – būti matomam ir išgirstam – skambinančiajam gali reikšti šviesesnį rytojų, tvirtesnį pagrindą po kojomis, kai rodos, šiandien viskas slysta iš po kojų. Džiaugiuosi galėdama prisijungti prie šios iniciatyvos ir tapti „Jaunimo linijos“ ambasadore."

Dominykas Vaitiekūnas

Aktorius, atlikėjas
„Man atrodo, kad antras pagal svarbumą šiame pasaulyje dalykas po gravitacijos, yra žmogaus ryšys su kitu žmogumi. Toks ryšys, kuriame esi nesmerkiamas ir gali rasti vilties nebūti vienas. Kad ir labai trumpam, kad ir akimirkai. Todėl man atrodo, kad „Jaunimo linijos” misija yra labai svarbi ir man norisi būti to dalimi.“

Sponsors