Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Sunku būna visiems
Dovana, kuri dovanoja 2019-12-18

Dovana, kuri dovanoja

Dovana džiugina, kuomet ji vertinga ir prasminga. Dovanokite “Jaunimo linijos” dovanų kuponą draugui ir abu kartu prisidėkite prie to, kad kuo daugiau jaunų žmonių Lietuvoje būtų išgirsti.

Emocinė parama – tai išklausymas ir buvimas kartu tuomet, kai sunku. Jauniems žmonėms dalintis jausmais ir pasakoti apie savo sunkumus draugams ar tėvams būna nepriimtina, dažnas net ir neturi su kuo pasikalbėti, todėl anoniminis skambutis į “Jaunimo liniją” būna vienintelė išeitis. Emocinės paramos poreikis ypač išauga per šventes ar tamsiuoju metų laiku.„Jaunimo linijoje“ nemokamą emocinę paramą visą parą telefonu ir internetu teikia savanoriai. Šiuo metu „Jaunimo linija“ gali atsiliepti tik 70 proc. visų kreipimųsi.  

Įsigydami “Jaunimo linijos” dovanų kuponą ir dovanodami jį draugui jūs dovanojate pokalbio galimybę kitam jaunam žmogui – visa už kuponą skirta pinigų suma bus skirta “Jaunimo linijai” paremti.

"Jaunimo linijos" dovanų kuponą galima įsigyti https://www.dovanusala.lt/lt/6445-jaunimo-linijos-paramos-cekis-pasirinktai-sumai.html

 

Atgal