Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Sunku būna visiems

,,Leisk pakviest Tave, Kur pirmą kart mes susitikom. Į skausmo ir pykčio pilną mano širdį. Kur pirmą kart užsukai į svečius. Tas vakaras buvo ypatingas. Aš droviai į Tave žvelgiau, Ne bet kaip, o širdies akimis.. Atsimeni? Buvau, lyg laukinukė, Bijojau visų, bijojau Tavęs. O Tu tik man ranką ištiesei Ir žvelgei ne į mane, - į mano gelmes. Pamatei tikrąją mane!- Tą išgąsdintą, į kampą susirangiusį žvėriuką. Nebauginai manęs, O tik dar kartą ištiesei ranką. Stebėjau smalsiai, bet įtariai. Kantrybe buvai apsišarvavęs Ir pralaužei manuosius ledus, Aš palikau savo baimę ir visai ją pamiršau.. O tada taip stipriai Tave apkabinau, Lyg niekada to būčiau nedarius. Apkabinau ir nepaleidžiu.. Tu prisijaukinai mane..\" P.s. iš VISOS savo širdies dėkoju savanoriui, kurio dėka aš ČIA. Ačiū,Akvilė...

2014-12-23

Laba ryta. Esat patys geriausi, nuostabiausi

2014-11-12

Gerb. Jaunimo Linijos Savanoriai, Rašau šiandien Jums laišką, kuris tikiuosi bus perskaitytas. Iš tikro, kiek teko dalytis savo bėdomis su Gerb. Savanoriais , tai susidariau dvi nuomones: 1-oji, jog kai kurius Savanorės atlieka savo pareigą nepriekaištingai. Bet čia tik kai kurios. Buvo ir tokių, kurios pradėdavo nervint, ir tiesiog nebuvo galima 100 % išsipasakot. Tekdavo susidurti su tokiomis Savanorėmis, kuriuos nesupranta jaunimo, rėkia, isterikuoja, nusišneka savotiškai, tai atsiprašau, bet nuomonė apie Jus nėra gera. Gal aš Jūsų nesupratau ir pati per daug persistengiau, pasakiau ką nors nepriimtino, bet nesvarbu. Teko su viena Savanore 1-ą val. prakalbėti. Pakalbėjom apie labai daug visko, ir po to pokalbio jaučiausi puikiai! Ištiesų, pasakiau tokių dalykų, kurių net nemaniau, kad sakysiu. Pagarba Jai! 2-oji nuomonė tai būtų nekokia apie jau truputį vyresnius Savanorius. Ypač vyriškosios lyties. Pokalbiai su Jais būdavo nemalonūs, įnešdavo į mano širdy daug negerų emocijų, sugadindavo nuotaiką, kuri būdavo nebloga. Su kai kuriais net nesinorėdavo kalbėti, todėl tekdavo padėti ragelį. Atsiprašau. Viso geriausio! Sėkmės JUMS! :))

2014-11-08

Kaip keista, kai supranti, kad yra žmogus, kuriam rūpi, kai tau sunku. Ir tas žmogus yra ne draugas tau artimas, o Jaunimo linijos savanoris. Labai esu dėkinga Jaunimo linijos savanorei, kuri padėjo man išbūti tą sunkiausią laiką. AČIŪ JUMS.

2014-11-04

Ačiū, kad esate.

2014-11-04

Zinoma noretusi kad atrasytu greiciau, bet juk suprantama kad daug darbo turi. Gavusi laiska pasijutau geriau, Aciu :)

2014-10-26
1 ... 21 22 23 24
25