Ambasadorių atsiliepimai

Simona Cymbaliukaitė

Turinio kūrėja
„Kai ankstyvoje paauglystėje susidūriau su dideliais psichologiniais sunkumais ir jau prarasta viltimi bandyti ir stengtis iš to kapstytis, labiausiai padėjęs dalykas buvo žinojimas, kad esu ne viena. Nors tuo metu nežinojau, kad galiu kreiptis į „Jaunimo Liniją“ ir mano išgyvenimus išklausė artimieji, tikiu, kad „Jaunimo Linija“ yra tas visiems prienamas žmogiškas ryšys, į kurį gali kreiptis, kad nebūtum vienas su visais savo sunkumais ir išgyvenimais.”

Ugnė Rutkauskienė

Tinklaraštininkė
„Jaunimo linija, mano suvokimu, gali būti tuo reikalingu šiaudu, kuris, kai tave daužo ir skandina gyvenimo upė, padeda išbūti dar vieną dieną. O gal savaitę, kurios metu gali atrasti resursų gyventi toliau ir mokytis plaukti, kad ta upė nebeatrodytų tokia srauni ir baisi. Ir šiaip - žinojimas, kad yra pasaulyje žmonių, kurie išklauso ir nori tau padėti, nesvarbu, kokia baisi situacija, gali nuo krūtinės patį sunkiausią akmenį nuridenti. Todėl ir noriu prisidėti prie „Jaunimo linijos” veiklos, man atrodo jie būtent tai ir daro.”

Lina Survila

Video tinklaraštininkė
„Palaikau ir džiaugiuosi „Jaunimo linijos" veikla bei joje savanariaujančiais žmonėmis. Jie visa ko pagrindas - dovanoti savo laiką kitam - neįkainojama. Pokytis prasideda nuo mažų didelių dalykų, kurie kartais prasideda paskambinus į „Jaunimo liniją". Ačiū!”

Migloko

Dainininkė
„Man atrodo, kad svarbu išreikšti palaikymą jaunimui, nes jaučiu kaip sunku augti ir bręsti karo akivaizdoje...Aš tai pat buvau paauglė ir esu dėkinga už kiekvieną pokalbį, kiekvieną palaikomąjį žodį visiems, kas tuo metu man padėjo augti ir savimi tikėti.”

Vita Žiba

Komikė
„Manau,kad „Jaunimo linija“ yra pirmosios pagalbos skambutis, kai suserga mintys. Čia dirba žmonės, kurie žino, kaip suteikti tą pirmąją pagalbą, kurios reikia ištikus krizei. Noriu, kad kuo daugiau žmonių žinotų, kad gali čia laisvai kreiptis pagalbos.”

Vita Murėnaitė

Kulinarė
„Čia ne šiaip telefono numeris ar gražūs pažadai apie emocinę pagalbą - čia tikri žmonės, su tikrais išgyvenimais, tikromis problemomis ir skauduliais, o kitame laido gale dirba taip pat nuostabūs, apmokyti ir padėti, sunkią dieną sutikusiems, pasiruošę žmonės. Džiaugiuosi galėdama būti tokios nuostabios organizacijos ambasadore, mat buvimas jos dalimi ir mane pačią skatina būti socialiai atsakinga, tolerantiška ir geraširdiška.”

Antanas Sadauskas

Komikas
„Jaunimo linija” yra viena žinomiausių skubią psichologinę pagalbą teikiančių organizacijų. Tai reiškia, jog ji susiduria su didžiuliu krūviu, nuolatiniu finansavimo ieškojimu ir su kasdieniais iššūkiais. Nepaisant to, „Jaunimo linija” stovi emocinės pagalbos priešakinėse linijose – ir aš asmeniškai pažįstu kelis žmones, kuriems ji išgelbėjo gyvybes.”

Ieva Mackevičienė

Nuomonės formuotoja
„Manau, kad tokios organizacijos kaip „Jaunimo linija“, padeda sujungti ir tapti trūkstama detale tarp paauglių ir suaugusiųjų pasaulio. Kalbėti ir padėti vaikams ir jaunimui, kai jie jaučiasi neišgirsti, kai jiems sunku, ir turėti galimybę suteikti saugumo jausmą – būti matomam ir išgirstam – skambinančiajam gali reikšti šviesesnį rytojų, tvirtesnį pagrindą po kojomis, kai rodos, šiandien viskas slysta iš po kojų. Džiaugiuosi galėdama prisijungti prie šios iniciatyvos ir tapti „Jaunimo linijos“ ambasadore."