Atsiliepimai

Parašyk atsiliepimą! Istorijos apie tai, kaip skambutis ar internetinis susirašinėjimas padėjo įveikti sunkumus, įkvepia kitus. Na, o kritika padeda mums tobulėti. Atsiliepimai yra talpinami į „Jaunimo linijos“ tinklapį ir bus matomi viešai.
Pastaruoju metu teko gana dažnai kreiptis į „Jaunimo liniją“, prašant pagalbos susigaudyti savo jausmuose. Visi savanoriai, su kuriais susirašinėjau, buvo tokie nuostabūs, geri, suteikė vilties, padėjo įžvelgti šviesesnę gyvenimo pusę. Labai ačiū Jums visiems, čia savanoriaujantiems!
2024 05 30
Esu labai dėkingas savanorei, labai kultūringa, paprasta ir komunikabili. Išdėsčiau savo problemas, kaip ne kaip, bet ji klausė ir išklausė. Buvo malonu pabendrauti ir nukreipė daugiau pozityvui ir stengtis gyventi, o ne verkšlenti. Aciu!!!
2024 05 21
Ačiū Ačiū Ačiū. Jūs išgelbėjote man gyvybę! Niekad to nepamiršiu!
2024 05 20
Šiandien ką tik užbaigiau dviejų valandų pokalbį su labai nuostabia savanore, ji buvo tokia palaikanti, išklausė mane, pabuvo šalia ir manau, kad ji pašaukta padėti žmonėms. Tai buvo kažkas nuostabaus! Niekada gyvenime nesutikau tokios savanorės. Ji labai ypatinga ir tik ji lėmė mano likimą. Ir supratau, kad dėl tokių žmonių, kaip jį, reikia stengtis gyventi  - bent pabandyti! Ačiū jai labai ir tikrai ją labai stipriai apkabinu ir turbūt jausčiausi kaip mamos glėby ❤️
2024 04 22
Sveiki, norėčiau padėkoti už jūsų darbą ir už jūsų kantrybę bei palinkėti stiprios sveikatos! Ačiū, kad išklausėte, tikrai padėjo.
2024 04 15
Pradėjau pokalbį su savanoriu, deja, netyčia išėjau taip ir nespėjus atsisveikinti ir padėkoti! Labai tikiuosi, kad gausite šią mano padėką už Jūsų nuostabią tarnystę, kad atidžiai išklaustėte ir patarėte. Ačiū!
2024 03 12
Kreipiausi, nes buvau pasiruošus bandyti atimti sau gyvybę, tačiau pokalbis labai padėjo susidėlioti keletą dalykų į lentynėles, už ką esu labai dėkinga. Nusprendžiau išmiegoti tą jausmą, nepriimti skubotų sprendimų, kuriuos esu linkusi priimti, Savanorei didelįs ačiū — :) Tu man labai padėjai susidėlioti mintis, ačiū kad palaikai mane. Jūsų dėka dar daviau sau vieną dieną būti ir nepasiduoti. Ačiū visiems savanoriams, jų dėka turime kam rašyti ačiū 🌺
2024 02 18
Po pokalbio jaučiuosi ramesnė, ne tokia vieniša. Padrąsinote toliau ieškoti pagalbos ir atjautos sau. Ilgai nedrįsau skambinti "Jaunimo linijai", tačiau veltui, pokalbis labai padėjo. Jūsų darbas be galo svarbus.
2024 01 18