Atsiliepimai

Parašyk atsiliepimą! Istorijos apie tai, kaip skambutis ar internetinis susirašinėjimas padėjo įveikti sunkumus, įkvepia kitus. Na, o kritika padeda mums tobulėti. Atsiliepimai yra talpinami į „Jaunimo linijos“ tinklapį ir bus matomi viešai.
Ką tik turėjau pokalbį su nuostabiu savanoriu, kuriam tikrai rūpėjo mano savijauta. Netyčia užmigau ir pokalbis išsijungė. Labai gailiuosi, kad taip nutiko bet ir džiaugiuosi, kad bent truputį pasikalbėjau prieš užmiegant vidury pokalbio. Ačiū, kad esate. Siunčiu daug šilumos bei ramybės.
2026 05 13
Labai AČIŪ savanoriui, kuris su manimi ką tik kalbėjosi. Tai buvo neapsakomai gera ir brangu kalbėti su tokiu nuoširdžiu ir palaikančiu žmogumi. Šis pokalbis man tikrai išliks labai ilgai atmintyje. Gera žinoti, kad tokie žmonės egzistuoja ir padeda visais įmanomais būdais. Jaučiuosi suprasta ir matoma. Labai, labai didelis AČIŪŪŪ!!!
2026 05 06
Ačiū labai savanorei, kad jį mane išklausė, palaikė per labai sunkų laikotarpį. Labai dėkoju „Jaunimo linijai", kad jūs turite nuostabius savanorius. Ir pagaliau galiu gyventi su ramia širdimi. Ačiū, kad pagaliau galėsiu ramiai miegoti, o ne save vėl žaloti. Ačiū labai.
2026 04 12
Labai dėkoju „Jaunimo linijos" savanorei, kuri kantriai manęs klausėsi ir bandė nuoširdžiai suprasti. Tai labai jautėsi. Po pokalbio net galvoje prašviesėjo! Ačiū jums už tai, kad ir sekmadienį vakare aukojat savo laiką ir jėgas, kad padėtumėte kitiems!
2026 03 23
Ačiū savanorei, kuri mane išklausė. Kalbėjau su ja apie 1:00 val. nakties. Skambinau pirmą kartą. Dažnai iš aplinkos girdėdavau, kad jei skambini čia ir prašai pagalbos – esi lochas. Paskambinau, išsipasakojau, išsiverkiau, maloniai pasišnekėjau. Žinau, jog pokalbis buvo konfidencialus ir apie mane nepasklis jokie gandai, ne taip kaip būna, kai pasakoji draugams. Esate angelai, „Jaunimo linijos" savanoriai, kurių mes nematom, bet girdim, jaučiam jūsų palaikymą, buvimą šalia. Ačiū."
2026 03 10
Noriu išreikšti padėką šiandien kalbėjusiam su manim savanoriui. Savanoris ne tik įdėmiai išklausė, įsigilino į mano sunkumus, bet ir kartu atlikome naudingą praktiką, po kurios man žymiai pagerėjo emocinė būsena. Siunčiu šilčiausius linkėjimus jums bei savanoriui. Ačiū, kad esate!
2026 02 17
Nemeluosiu, buvo sunki situacija ir norėjau jos nebekentėti... bet pasikalbėjus man pagerėjo ir suėmiau save į rankas. Prašviesėjo vakaras minutėmis! Ačiū už nuostabų darbą, ir linkiu visiems, net jeigu ir baisu, linkiu VISIEMS pasikalbėti, nes bus geriau. AČIŪ.
2026 02 09
Pokalbis padėjo pasijausti ramiau ir netgi rasti apetitą. Su pagalba radau atsakymus į klausimus, kurie neramino. Pašnekovas profesionalus, empatiškas. Linkiu didžiausios sėkmės „Jaunimo linijai“.
2026 02 05