Partnerystė su verslu

Kuriame tvarias partnerystes su verslo įmonėmis, kad kartu prisidėtume prie pokyčio visuomenėje – psichikos sveikatos stigmos mažinimo, jaunų žmonių emocinio atsparumo didinimo, vienišumo jausmo mažinimo. 

 

  • Padėsite išgelbėti jauno žmogaus gyvybę;
  • Turėsite galimybę prisitaikyti pelno mokesčio lengvatą;
  • Padėkosime už paramą mūsų organizacijos svetainėje;
  • Elektroniniame Lietuvos įmonių kataloge gausite socialiai atsakingos įmonės ženkliuką.

Kaip verslas gali prisidėti?

Jūsų finansinė parama gali padėti organizacijai gyvuoti bei apmokyti emocinės paramos savanorius.

Kasdien ne tik teikiame emocinę paramą, bet ir edukuojame Lietuvos gyventojus apie psichikos sveikatą bei emocinę higieną. Kartu galime pasirūpinti kad dienos šviesą išvystų emocinės paramos internetinė programėle ar edukuoti moksleivius apie tai, kaip susitvarkyti su savo emocijomis krizės metu. Norėtumėte paremti mūsų projektus? Pasikalbėkime!

[email protected]; +370 672 14020

Galbūt šį mėnesį kartu galime paskelbti emocinės paramos mėnesiu? Bendradarbiaukime ir kartu neškime žinią apie emocinės paramos svarbą jūsų klientams.

Prisidėti galite ne tik finansiškai, bet ir dovanodami savo įmonės paslaugas ar produktus. Savanoriams nuolat perkame užkandžius, naudojamės mokamomis sistemomis ar virtualiais įrankiais. Kartu galime pradžiuginti savanorius ir pasirūpinti, kad veiktume dar efektyviau.

Norite prisidėti inovatyviai? Pasikalbėkime ir sukurkime patrauklų produktą kartu.

Galbūt šiemet švęsite Pyragų dieną? Arba norite komandos dienai suteikti daugiau prasmės? Skirkite surinktas lėšas mums.

Savo partneriams dovanokite prasmingas dovanas.

  1. Jaunimo linijos produktus galite rasti čia. 

Esame paruošę net keletą skirtingų mokymų apie emocinę sveikatą darbo aplinkoje. Perkant juos, visa suma bus skirta mūsų veikloms paremti.

  1. Daugiau apie mokymus rasite čia. 

Galite skirti savo laiką ir ekspertines žinias? Pasikalbėkime apie tai, prie kokių projektų galėtumėte prisidėti.

Rėmėjai