Partnerystė su verslu

Kuriame tvarias partnerystes su verslo įmonėmis, kad kartu prisidėtume prie pokyčio visuomenėje – psichikos sveikatos stigmos mažinimo, jaunų žmonių emocinio atsparumo didinimo, vienišumo jausmo mažinimo. 

Mūsų savanoriai budi 24 valandas per parą, 365 dienas per metus – kad kritiniu gyvenimo momentu jaunas žmogus neliktų vienas.

Mūsų dabartiniai pajėgumai leidžia atsiliepti į 3 iš 4 kreipimųsi, o emocinę paramą priimtiniausia jaunimui chat’o forma galime teikti 6 valandas per parą. Valstybės finansavimas sudaro tik 1/3 mums reikalingo biudžeto, tad jūsų parama gali padėti užtikrinti, kad galėtume padėti daugiau ieškančiųjų emocinės pagalbos jiems priimtiniausiu būdu.

Siekiame didinti atsakomumą kuo didesnei daliai besikreipiančiųjų ir ilginti paramos teikimo internetiniais pokalbiais (chat‘u) laiką. Tam mums reikia kasmet pritraukti ir apmokyti apie 100 naujų savanorių, kurių vieno paruošimas užtrunka 4 mėnesius. Iš viso paruošti ir išlaikyti vieną savanorį „Jaunimo linijai” kainuoja 1200 Eur per metus. Skirk paramą, padėk mums paruošti daugiau savanorių ir pasiekti, kad nė vienas nebūtų paliktas vienas. Kartais tiek ir tereikia gyvybei išgelbėti.

Kodėl verta remti?

  • Investuojate į mūsų visuomenės ateities gerovę​;
  • Turėsite galimybę prisitaikyti pelno mokesčio lengvatą;
  • Komunikuojame įmonės socialinę atsakomybę socialiniuose tinkluose, mūsų tinklapyje, rekvizitai.lt platformoje;
  • Siūlome gerinti darbdavio įvaizdį kartu organizuojant socialinės atsakomybės iniciatyvas įmonės viduje;
  • Siūlome galimybę skatinti pardavimus kuriant bendrus produktus;
  • Siūlome mokymus emocinės sveikatos temomis jūsų darbuotojams​.

 

Kaip verslas gali prisidėti?

Jūsų finansinė parama gali padėti organizacijai gyvuoti bei apmokyti emocinės paramos savanorius.

Kasdien ne tik teikiame emocinę paramą, bet ir edukuojame Lietuvos gyventojus apie psichikos sveikatą bei emocinę higieną. Kartu galime pasirūpinti kad dienos šviesą išvystų emocinės paramos internetinė programėle ar edukuoti moksleivius apie tai, kaip susitvarkyti su savo emocijomis krizės metu. Norėtumėte paremti mūsų projektus? Pasikalbėkime!

[email protected]; +370 672 14020

Galbūt šį mėnesį kartu galime paskelbti emocinės paramos mėnesiu? Bendradarbiaukime ir kartu neškime žinią apie emocinės paramos svarbą jūsų klientams.

Prisidėti galite ne tik finansiškai, bet ir dovanodami savo įmonės paslaugas ar produktus. Savanoriams nuolat perkame užkandžius, naudojamės mokamomis sistemomis ar virtualiais įrankiais. Kartu galime pradžiuginti savanorius ir pasirūpinti, kad veiktume dar efektyviau.

Norite prisidėti inovatyviai? Pasikalbėkime ir sukurkime patrauklų produktą kartu.

Galbūt šiemet švęsite Pyragų dieną? Arba norite komandos dienai suteikti daugiau prasmės? Skirkite surinktas lėšas mums.

Savo partneriams dovanokite prasmingas dovanas.

  1. Jaunimo linijos produktus galite rasti čia. 

Esame paruošę net keletą skirtingų mokymų apie emocinę sveikatą darbo aplinkoje. Perkant juos, visa suma bus skirta mūsų veikloms paremti.

  1. Daugiau apie mokymus rasite čia. 

Galite skirti savo laiką ir ekspertines žinias? Pasikalbėkime apie tai, prie kokių projektų galėtumėte prisidėti.

Rėmėjai