Kodėl verta remti

93 proc. jaunų žmonių Lietuvoje susiduria su emociniais sunkumais ir didžioji jų dauguma teigia, kad negali apie tai pasidalinti su artimiausiais žmonėmis. „Jaunimo linija“ veikia tam, kad išklausytų visus, kuriems sunku.

Mūsų savanoriai budi 24 valandas per parą, 365 dienas per metus – kad kritiniu gyvenimo momentu jaunas žmogus neliktų vienas.

Stengiamės išgirsti kiekvieną, nes žinome, kad pokalbis gydo. Pokalbis gali išgelbėti gyvybę.

Mūsų dabartiniai pajėgumai leidžia atsiliepti į 3 iš 4 kreipimųsi, o emocinę paramą priimtiniausia jaunimui chat’o forma galime teikti tik 6 valandas per parą. Valstybės finansavimas sudaro tik 1/3 mums reikalingo biudžeto, tad tavo parama gali padėti užtikrinti, kad galėtume padėti daugiau ieškančiųjų emocinės pagalbos jiems priimtiniausiu būdu.

Siekiame didinti atsakomumą kuo didesnei daliai besikreipiančiųjų ir ilginti paramos teikimo internetiniais pokalbiais (chat‘u) laiką. Tam mums reikia kasmet pritraukti ir apmokyti apie 100 naujų savanorių, kurių vieno paruošimas užtrunka 4 mėnesius. Iš viso paruošti ir išlaikyti vieną savanorį „Jaunimo linijai” kainuoja 1200 Eur per metus. Skirk paramą, padėk mums paruošti daugiau savanorių ir pasiekti, kad nė vienas nebūtų paliktas vienas. Kartais tiek ir tereikia gyvybei išgelbėti.

Tavo parama gali išgelbėti jauno žmogaus gyvybę.

Jaunimo linijos veiklos ir finansinės ataskaitos.